Maldini starton për herë të parë në Serie A, luan edhe Giroud

  • G.G /
  • 25 shtator 2021 - 14:07
Maldini starton për herë të parë në Serie A, luan edhe Giroud

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Spezias dhe Milanit.

Nga minuta e parë për herë të parë në Serie A zbret Daniel Maldini, djali i legjendës, Paulo Maldini, derisa debutimin e ka bërë kohë më parë.

Lajmi i mirë është edhe rikthimi i Oliver Giroud, që luan nga minuta e parë.

Rey Manaj është në stol për Spezian.

Spezia:

Zoet; Amian, Hristov, Nikolaou, Bastoni; Bourabia, Sala; Antiste, Maggiore, Gyasi; Nzola.

Milan:

(Kosova Sot Online)