Ka gol në ndeshjen mes Chelsea dhe Manchester City

  • G.G /
  • 25 shtator 2021 - 14:51
Ka gol në ndeshjen mes Chelsea dhe Manchester City

Manchester City i ka shënuar Chelseas midis Stamford Bridges.

Në minutën e 53’, Gabriel Jesus ka shfrytëzuar një tollovi në zonë, duke shënuar për 1-0.

https://tiger.cdnja.co/v/lw/lWZy4.mp4?secure=XuUdfOqms0a5Nr90waxuww&expires=1632580200

(Kosova Sot Online)