Milan vs Atletico Madrid, Porto vs Liverpool

  • A.P /
  • 28 shtator 2021 - 20:25
Milan vs Atletico Madrid, Porto vs Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanti dhe Atletico Madridit.

Për herë të fundit, këto dy skuadra janë përballur në Ligën e Kampionëve në vitin 2014, Atletico i ka fituar të dy takimet, 4-0 dhe 1-0.

Sonte, në San Siro, tifozët mezi presin të shohin skuadrën e tyre të zemrës duke luajtur në Champions pas shumë vitesh dhe presin të ndryshojnë këto statistika kundër Atleticos.


(Kosova Sot Online)