Tifozët shqiptarë kapin vallen në Stokholm

  • S.A /
  • 09 tetor 2021 - 15:44
Tifozët shqiptarë kapin vallen në Stokholm

Tifozët shqiptarë kapin vallen në Stokholm

Ekipi kombëtar i Kosovës është i gatshëm për sfidën e së shtunës me Suedinë.

Futbollistët sonte s’do të jenë vetëm në Stokholmit.

Një numër i madh i tifozëve shqiptarë tashmë gjenden para stadiumit ku do të zhvillohet ndeshja dhe po hedhin vallen,https://tiger.cdnja.co/v/bj/bJOlj.mp4?secure=5ESvH1NDgTBKWvPLtOVT0g&expires=1633789800

 

(Kosova Sot Online )