Keylor Navas lëndohet me kombëtaren, nesër është radha e Donnarummas për të qenë titullar tek PSG

  • S.A /
  • 14 October 2021 - 11:36
Keylor Navas lëndohet me kombëtaren, nesër është radha e Donnarummas për të qenë titullar tek PSG

 

Probleme për Keylor Navas. Portieri i Kosta Rikës u dëmtua me ekipin kombëtar gjatë lojës kundër Shteteve të Bashkuara dhe u zëvendësua në pjesën e parë.

Koha e rikuperimit nuk dihet ende, por në çdo rast mungesa e tij për ndeshjen e së premtes kundër Angers është e sigurt.

Prandaj në atë duel do të ketë hapësirë për Gianluigi Donnarumma, i cili ishte poashtu titullar në dy ndeshjet e fundit.

(Kosova Sot Online )