Lazio e përmbys Interin

  • A.P /
  • 16 tetor 2021 - 19:56
Lazio e përmbys Interin

Lazio ka arritur të përmbys rezultatin dhe tani po avancon 2:1 ndaj Interit.

Ishte Felipe Anderson që realizoi golin e epërsisë në minutën e 81-të të ndeshjes.

(Kosova Sot Online)