Luftë për vendin e parë, formacionet zyrtare Atletico Madrid vs Liverpool

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 19:51
Luftë për vendin e parë, formacionet zyrtare Atletico Madrid vs Liverpool

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Atletico Madrid dhe Liverpool.

Pas dy ndeshjeve, Liverpooli prin në grup me gjashtë pikë, derisa i dyti Atletico me katër pikë.

Kjo sfidë është luftë për pozitën e parë.

Atletico Madrid: Oblak; Trippier, Felipe, Kondogbia, Hermoso, Carrasco; De Paul, Koke, Lemar; João Félix, Griezmann.

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Keïta, Milner, Henderson; Salah, Firmino, Mané.

(Kosova Sot Online)