PSG pa Neymarin, por me Messin dhe Mbappen kërkon fitoren e dytë n’Champions

  • 19 tetor 2021 - 20:00
PSG pa Neymarin, por me Messin dhe Mbappen kërkon fitoren e dytë n’Champions

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Paris Saint-Germain dhe RB Leipzig.

Për Parisin, startojnë treshja Lionel Messi, Neymar dhe Kylian Mbappe.

Neymar ka probleme dhe nuk eshte i gatshem per ndeshje.

(Kosova Sot Online)