Milani kërkon pikët e para në Champions, starton Giroud – nuk luajnë Diaz e Theo

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 20:12
Milani kërkon pikët e para në Champions, starton Giroud – nuk luajnë Diaz e Theo

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Portos dhe Milanit.

Milani ende nuk ka marrë asnjë pikë në Ligën e Kampionëve dhe sonte do të kërkojë vetëm fitore.

Milan: Tatarusanu; Calabria, Kjær, Tomori, Ballo-Toure; Tonali, Bennacer; Saelemaekers, Krunic, Leao; Giroud

(Kosova Sot Online)