Talenti 19-vjeçar shënon supergol për Man Cityn menjëherë pa hyrjes në lojë

  • A.P /
  • 19 tetor 2021 - 20:47
Talenti 19-vjeçar shënon supergol për Man Cityn menjëherë pa hyrjes në lojë

Manchester City i ka shënuar tjetër gol në udhëtim skuadrës së Clube Brugge.

Pas Joao Cancelos, Rihad Mahrez dhe Walker, ka shënuar edhe talenti 19-vjeçar, Cole Palmer.

Ai shënoi për 4-0 në minutën e 67-të, vetëm pak pasi hyri në fushë.

Për të asistoi Sterling, i cili gjithashtu hyri në lojë bashkë me Palmer,

(Kosova Sot Online)