Ronaldo 9-sh, e mbështesin Rashford me Greenwood

  • A.P /
  • 20 tetor 2021 - 20:05
Ronaldo 9-sh, e mbështesin Rashford me Greenwood

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United dhe Atalantës.

Cristiano Ronaldo do të luajë si sulmues qendror, derisa nga minuta e parë është hedhur në fushë Marcus Rashford, bashkë me Greenwood.

Sancho s’po e gjen vetën dhe sërish është lënë në stol.

Nuk luan nga minuta e parë as Pogba.

(Kosova Sot Online)