Benfica vs Bayern Munich, formacionet zyrtare

  • A.P /
  • 20 tetor 2021 - 20:07
Benfica vs Bayern Munich, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Benficës dhe Bayern Munichut.

Do të jetë ndeshje interesante, pasi në grupin e tyre gjendet Barcelona dhe po tenton të ringjallet për të luftuar për një vend që dërgon në rundin tjetër të garës.

Bayerni prin me gjashtë pikë, Benfica e dyta me katër pikë.


(Kosova Sot Online)