Manchester United përmbys gjithçka, Ronaldo qershia mbi tortë

  • A.P /
  • 20 tetor 2021 - 22:54
Manchester United përmbys gjithçka, Ronaldo qershia mbi tortë

Manchester United ka përmbysur rezultatin ndaj Atalantës në Old Trafford.

Cristiano Ronaldo është shfaqur në momentin e duhur duke i shënuar një gol të bukur me kokë Atalantës për rezultatin 3-2 në min 81’, që mund të jetë gol i fitores dhe i tri pikëve.

(Kosova Sot Online)