Shaqiri nga minuta e parë, kërkon golin e parë në Europa League

  • A.P /
  • 21 tetor 2021 - 20:16
Shaqiri nga minuta e parë, kërkon golin e parë në Europa League

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Sparta Pragës dhe Lyonit.

Xherdan Shaqiri edhe këtë sfidë e nis nga fillimi, me shpresën që do të gjejë rrugën drejt portës dhe të lë gjurmë sonte në UEFA Conference League.

Lyoni sonte ka përballë rivalin për vendin e parë, pasi pas dy ndeshjeve ka gjashtë pikë, dy më shumë se Spartak Praga.

(Kosova Sot Online)