Ylli i Man Utd, Jesse Lingard pëlqen postimin ku kërkohet shkarkimin e Solskjaer

  • S.A /
  • 26 tetor 2021 - 09:18
Ylli i Man Utd, Jesse Lingard pëlqen postimin ku kërkohet shkarkimin e Solskjaer

Jesse Lingard nuk luajti fare në humbjen 5-0 të Manchester United ndaj Liverpoolit.

Mesfushori sulmues i Manchester United, Jesse Lingard, duket se ka pëlqyer një postim në Instagram që përmban hashtag ‘OleOut’ pas humbjes 5-0 të së dielës ndaj Liverpool-it që e lë Ole Gunnar Solskjaer të luftojë për të shpëtuar punën e tij.

Lingard – ose ekipi i tij që drejton rrjetin e tij në Instagram – duket se e ka bërë të njohur zemërimin e tyre ndaj Solskjaer.

Shumë fansa kanë kapur momentin e një postimi nga llogaria ‘cristianr0naldo’ që u pëlqye nga Lingard, ku shkruhej: “5-0, dhe një gol i Cristiano Ronaldos i anuluar nga VAR dhe Pogba që përjashtohet.

(Kosova Sot Online )