Pamje: Mayweather refuzon të fotografohet me tifozin e vet, pasi e pa se ai i kishte thonjtë e ngjyrosur

  • S.A /
  • 26 tetor 2021 - 11:44
Pamje: Mayweather refuzon të fotografohet me tifozin e vet, pasi e pa se ai i kishte thonjtë e ngjyrosur

Floyd Mayweather nuk e ka pranuar kërkesën e një tifozi të tij për fotografi, pasi e kishte parë se ai mbante thonjtë të ngjyrosur. 44-vjeçari, i cili u pensionuar nga boksi në vitin 2017, i fitoi 15 tituj të mëdhenj gjatë një karriere të shkëlqyer që përfundoi me një rekord të paparë prej 50 fitoreve dhe asnjë disfate

Mayweather është adhurues i madh i basketbollit dhe shpesh shkon për t’i shikuar në stadium ndeshjet e Los Angeles në NBA, por ai nuk e pranoi kërkesën e një tifozi për të bërë selfie pas ndeshjes LA Clippers kundër Memphis Frizzlies të shtunën në Staples Center. Në një video të publikuar nga TMZ, Mayweather shihet duke i thënë adoleshentit: “Dëshiron të bësh foto me mua, ke thonj të ngjyrosur, nuk mundesh… unë nuk bëj fotografi me djem që i kanë thonjtë e ngjyrosur”. Truproja e Mayweather e urdhëroi pastaj tifozin të zmbrapsej, para se ta shtynte atë për t’ia liruar rrugën e largimit boksierit legjendar. Tifozi, i cili e xhiroi rastin, u largua nga skena dhe tha: ‘Floyd nuk dëshiron të fotografohet me mua sepse i kam thonjtë e ngjyrosur”. Sipas TMZ Mayweather u fotografua me kënaqësi me tifozët e tjerë në palestër pas përfundimit të ndeshjes.

(Kosova Sot Sot Online )