Solskjaer vazhdon si trajner i Manchester Unitedit

  • S.A /
  • 26 tetor 2021 - 12:21
Solskjaer vazhdon si trajner i Manchester Unitedit

Ole Gunnar Solskjaer pritet të qëndrojë si trajner i Manchester Unitedit përkundër humbjes së thellë 5:0 ndaj Liverpoolit.

Dy ndeshjet e radhës në Premierligë për Manchester Unitedin anë ndaj Tottenhamit dhe Manchester Cityt, teksa gjithashtu “Djajtë e Kuq” ballafaqohen edhe me Atalantan në Champions League javën e ardhshme.

Por, përkundër rezultateve të dobëta dhe spekulimeve të shumta, nga Brenda klubit thonë se puna e Solskjaerit nuk është e rrezikuar momentalisht.

Ai e quajti humbjen 5:0 ndaj Liverpoolit si ditën e tij më të keqe si trajner i Manchester Unitedit.

(Kosova Sot Online )