Milani kërkon fitore për të rrëmyer kreun, Ibrahimovic në stol

  • A.P /
  • 26 tetor 2021 - 20:00
Milani kërkon fitore për të rrëmyer kreun, Ibrahimovic në stol

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milanit dhe Torinos.

Milani dhe Torino do të përballen në “San Siro” nga ora 20 45.

Pas nëntë xhirove, Milani renditet në pozitën e dytë me 25 pikë, aq sa Napoli.


(Kosova Sot Online)