Chelsea vs Southampton, luhet për një biletë n’çerekfinale të “Carabao Cup”

  • A.P /
  • 26 tetor 2021 - 20:19
Chelsea vs Southampton, luhet për një biletë n’çerekfinale të “Carabao Cup”

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelsea dhe Southampton.

Chelsea dhe Southampton do të përballen në kuadër të Carabao Cup dhe do të kërkojnë biletën për në çerekfinale.

(Kosova Sot Online)