S’ka vend për Hazard, Camavinga në vend të Modric, starton edhe Asensio

  • A.P /
  • 27 tetor 2021 - 20:53
S’ka vend për Hazard, Camavinga në vend të Modric, starton edhe Asensio

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit dhe Osasunës.

Realit do t’i mungojë Luka Modric, vendin e tij e ka zënë Camavinga.

Nga minuta e parë luan edhe Marco Asensio, në vend të Rodrygos.

(Kosova Sot Online)