Chelsea pa Lukakun dhe pa Wernerin, Saul vazhdon të vuajë, edhe Mount në stol

  • S.A /
  • 06 nëntor 2021 - 16:01
Chelsea pa Lukakun dhe pa Wernerin, Saul vazhdon të vuajë, edhe Mount në stol

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelsea dhe Burnley.

Blutë e Londrës e kanë nisur furishëm sezonin, janë lider pas 10 xhirove dhe synojnë të mbesin ashtu edhe më tutje.

(Kosova Sot Online )