Këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme, Shqipëria përballet me Anglinë

  • S.A /
  • 12 November 2021 - 09:18
Këto janë të gjitha ndeshjet e ditës së sotme, Shqipëria përballet me Anglinë

Kualifikueset e Botërorit, Katar 2022 vazhdojnë ditën e sotme me disa duele shumë interesante.

Tetë ndeshjet që do të luhen ditën e sotme do nisin në orën 20:45 me përjashtim të Moldavi – Skoci që do nisë në orën 18:00.Padyshim që përpos Kombëtares tonë e cila do të ndeshet në “Wembley” përballë “Tre Luanëve” një tjetër ndeshje shumë interesante është edhe ajo mes Italisë dhe Zvicrës, pasi të dyja kanë 14 pike në grupin C.

Image

(Kosova Sot Online )