E kryer, Alves po kthehet në shtëpi pas insistimit të Xavit

  • G.G /
  • 12 November 2021 - 14:39
E kryer, Alves po kthehet në shtëpi pas insistimit të Xavit

Dani Alves do ta veshë sërish fanellën e Barcelonës.

Kështu raporton e përditshmja katalunase ‘Sport’, sipas të cilës lojtari mund të arrijë në Barcelonë javën tjetër.

Xavi ka insistuar për ta pasuar në skuadër dhe 38-vjeçari pa hezituar ka thënë ‘PO’.

Trajneri i ri dëshiron që Alves, me përvojën që ka, ta ndihmojë të rinjtë që të rriten dhe së bashku të rikthejnë Barcelonën në maje.

https://twitter.com/elchiringuitotv/status/1459141393486696464?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1459141393486696464%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.gazetaexpress.com%2Fe-kryer-alves-po-kthehet-ne-shtepi-pas-insistimit-te-xavit%2F

(Kosova Sot Online)