Kroos shënon gol të bukur në fund të pjesës së parë

  • A.P /
  • 24 November 2021 - 21:58
Kroos shënon gol të bukur në fund të pjesës së parë

Real Madridi i ka shënuar tjetër gol FC Sheriffit.

Pas David Alaba, ka shënuar edhe Toni Kroos. Mesfushori gjerman shënoi për 2-0 në fund të pjesës së parë.

Ai goditi fuqishëm topin, që preku shtyllë dhe doli nga porta, por gjyqtari konfirmoi golin pas sinjalizimit të orës së topi ka kaluar vijën.


(Kosova Sot Online)