Januzaj starton për Sociedadin, Shaqiri në stol për Lyonin

  • A.P /
  • 25 nëntor 2021 - 20:26
Januzaj starton për Sociedadin, Shaqiri në stol për Lyonin

Në Europa League dhe Conference League do të zhvillohen sonte xhirot e pesta të fazës së grupeve.

Në fushë kanë zbritur më parë disa shqiptarë, ndërsa të tjerë pritet të zbresin edhe në ndeshjet e orës 21:00.

Adnan Januzaj e ka nisur nga fillimi super ndeshjen mes Sociedad dhe Monaco.

(Kosova Sot Online)