Shënon edhe Zaniolo, Roma humb një penallti

  • A.P /
  • 25 nëntor 2021 - 22:03
Shënon edhe Zaniolo, Roma humb një penallti

Roma është duke e mundur 2-0 skuadrën e FK Zorya Luhansk.

Nicolo Zaniolo e ka shënuar golin e dytë për vendasit në minutën e 33’.

Pak minuta më vonë, në atë të 41’, Veretout gaboi nga pika e bardhë dhe me rezultatin e minutës së 33-të shkuan në pushim të pjesës së parë,


(Kosova Sot Online)