Sky Sports e zbulon fituesin e Topit të Artë

  • A.P /
  • 26 nëntor 2021 - 21:28
Sky Sports e zbulon fituesin e Topit të Artë

Sky Sports e zbulon fituesin e Topit të Artë

Lionel Messi do të shpallet të hënën si fituesi i Topit të Artë, duke e fituar për herë të shtatë.

Kjo sipas gazetarit të Sky Sport, Matteo Moretto.

Raportohet se Messi tashmë ia ka kumtuar këtë miqve dhe familjarëve të tij.

(Kosova Sot Online)