Man City-West Ham, formacionet zyrtare

  • A.P /
  • 28 nëntor 2021 - 14:12
Man City-West Ham, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Cityt dhe West Hamit, e vlefshme për xhiron e 13-të në Premierligë.

Manchester City me fitore eventuale do të barazohej përkohësisht me pikë me liderin Chelsean, i cili përballet sot më vonë me Manchester Unitedin.

Në anën tjetër, West Hami gjendet në vendin e katërt dhe një fitore eventuale do ta forconte atë pozitë.


(Kosova Sot Online)