Momenti kur dëmtohet Neymar dhe reagimi shokues pas ndërhyrjes së ashpër në të

  • A.P /
  • 28 nëntor 2021 - 15:17
Momenti kur dëmtohet Neymar dhe reagimi shokues pas ndërhyrjes së ashpër në të

Paris Saint-Germain ka shënuar fitore ndaj St Etienne me rezultat 1:3, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 15-të në Ligue 1.

Ishte dita e Messit i cili bëri tri asistimet te golat e mysafirëve.

Por, ajo që ndërpret gëzimin e parisienëve është lëndimi që pësoi Neymar pak para fundit të ndeshjes.

(Kosova Sot Online)