Renditja e lojtarëve në garë për Topin e Artë në pozitat 11-15, përfshihet Haaland

  • A.P /
  • 29 nëntor 2021 - 19:07
Renditja e lojtarëve në garë për Topin e Artë në pozitat 11-15, përfshihet Haaland

France Football po vazhdon me publikimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Ceremonia do të mbahet sonte nga ora 20:30, ndërsa tani veçse kanë filluar me publikimin e listës nga fundi.

Janë publikuar tani edhe pesë emrat e radhës për pozitat 11-15.

Erling Haaland është i 11-ti, Romelu Lukaku i 12-ti, Giorgio Chiellini i 13-ti, Leonardo Bonucci i 14-ti dhe Raheem Sterling i 15-ti. 

(Kosova Sot Online)