Messi me familje mbërrin në ceremoninë e ndarjes së Topit të Artë

  • A.P /
  • 29 nëntor 2021 - 20:46
Messi me familje mbërrin në ceremoninë e ndarjes së Topit të Artë

Lionel Messi ka arritur tani në tapetin e kuq në ceremoninë e ndarjes së Topit të Artë.

Bashkë me Messin janë edhe tre djemtë e tij dhe bashkëshortja.


Messi bashkë me Lewandowskin janë dy kandidatët kryesorë për ta fituar këtë çmim.

Në rast se Messi e fiton, ky do të ishte Topi i shtatë i Artë për të.

(Kosova Sot Online)