Pozitat 10 dhe 9 në garë për Topin e Artë shkojnë për këta dy lojtarë

  • A.P /
  • 29 nëntor 2021 - 21:26
Pozitat 10 dhe 9 në garë për Topin e Artë shkojnë për këta dy lojtarë

Ka vazhduar zbulimi i listës së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Tashmë edhe ka filluar ceremonia zyrtare që po zhvillohet në Paris.

Ndërsa, janë zbuluar edhe dy lojtarët e renditur në pozitat 10 dhe 9 në garë për Topin e Artë

Donnarumma u vendos në vendin e 10-të, kurse Kylian Mbappe i nënti. 

(Kosova Sot Online)