I zjarrtë sot Astrit Selmani, shënon golin e katërt

  • S.A /
  • 04 dhjetor 2021 - 16:36
I zjarrtë sot Astrit Selmani, shënon golin e katërt

Hammarby e ka rritur epërsinë dhe tani po avancon 4:1 ndaj Kalmarit.

Ishte sërish sulmuesi kosovar, Astrit Selmani që realizoi golin në minutën e 50-të të ndeshjes. Kujtojmë se të katër golat e vendasve sot mbajnë firmën e Selmanit. 

(Kosova Sot Online )