Manaj e shënon golin e parë në Serie A për Spezian

  • A.P /
  • 05 dhjetor 2021 - 17:38
Manaj e shënon golin e parë në Serie A për Spezian

ej Manaj e ka shënuar golin e parë për Spezian në Serie A, në barazimin 2:2 me Sassuolon të dielën.

Sulmuesi i kombëtares shqiptare e nisi si titullar ndeshjen shtëpiake ndaj Sassuolos.

Manchester Unitedi e mposht Crystal Palace në debutimin e Ralf Rangnick si…

Top 10 Most Costly Liquids In The World

Ishte minuta e 35-të kur 24-vjeçari nga Lushnja mori një asist nga polaku Arkadiusz Reca dhe dërgoi thjeshtësisht topin në rrjetë.

Spezia nuk ia doli ta ruajë epërsinë dhe ndeshja përfundoi baras 2:2. 

(Kosova Sot Online)