Dy gola të shpejtë në ndeshjen Arsenal vs Sunderland

  • E.K /
  • 21 December 2021 - 22:17
 Dy gola të shpejtë në ndeshjen Arsenal vs Sunderland

Janë shënuar edhe dy gola të shpejtë në sfidën mes Arsenalit dhe Sunderlandit, ku vendasit po fitojnë 2-1.

Fillimisht në minutën e 27’ Pepe dyfishoi epërsinë për Arsenalin duke shënuar 2-0.

Por, pak minuta më vonë, në atë të 31-të, Broadhead shënoi për të ngushtuar epërsinë në 2-1, raporton

(Kosova Sot Online)