Diallo i PSG-së dhe Bailly i Man United në radarin e Milanit

  • E.K /
  • 12 January 2022 - 14:23
Diallo i PSG-së dhe Bailly i Man United në radarin e Milanit

Milani është duke kërkuar mbrojtës në treg.

Sipas SkySport, Eric Bailly është njëri prej emrave në listën e Kuqezinjve, të cilat kanë nisur kontaktet me Manchester Unitedin.

Tjetri në listë është Abdou Diallo i Paris Saint-Germain, nëse klubi francez e lë që të largohet në formë huazimi. 

(Kosova Sot Online)