Tuchel shpallet trajneri më i mirë për vitin 2021

  • A.P /
  • 17 janar 2022 - 19:54
Tuchel shpallet trajneri më i mirë për vitin 2021

Thomas Tuchel është zgjedhur trajneri më i mirë për vitin 2021.

Shtëpia më e madhe e futbollit po e mban ceremoninë e ndarjes së çmimeve për vitin që lamë pas.

Trajneri i Chelseat e fitoi çmimin për trajnerin më të mirë, duke mposhtur kështu Roberto Mancinin dhe Pep Guardiolan.

Tuchel me Chelsean e fitoi Ligën e Kampionëve

(Kosova Sot Online)