Lukaku starton sërish, formacionet Brighton vs Chelsea

  • A.P /
  • 18 janar 2022 - 20:15
Lukaku starton sërish, formacionet Brighton vs Chelsea

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Brighton & Hove Albion dhe Chelseas.

Blutë kanë mbetur shumë prapa liderit, Manchester City, gjithsej 13 pikë dhe sonte vetëm fitorja do t’i mbante në garë për titull.

Romelu Lukaku nuk po kalon një sezon të mirë, por Thomas Tuchel vazhdon ta aktivizojë nga minuta e parë me shpresën se do të gjejë sonte golin.

(Kosova Sot Online)