Juve shënon dy gola të shpejtë, VAR anulon njërin

  • A.P /
  • 18 janar 2022 - 21:39
Juve shënon dy gola të shpejtë, VAR anulon njërin

Juventusi i ka shënuar dy gola të shpejtë Sampdorias në Kupën e Italisë.

Fillimisht për 1-0 ka shënuar Cuadrado në minutën e 26-të dhe më pas Alvaro Morata në atë të 27-të, për 2-0.

Por, këtë të dytin ka anuluar VAR,.

(Kosova Sot Online)