Bilbao vs Barcelona, luftë për një vend në çerekfinale

  • A.P /
  • 20 janar 2022 - 20:51
Bilbao vs Barcelona, luftë për një vend në çerekfinale

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Athletic Bilbao dhe Barcelona.

Barça e kërkon çerekfinalen pas dështimit në Superkupën e Spanjës, derisa në La Liga gjendet jashtë zonës Evropiane, 

Barcelona sonte do të jetë pa Dembelen, Xavi e ka lënë shtëpi pas tollovisë së krijuar me mos rinovimin e kontratës.


(Kosova Sot Online)