S’ka fitues pas 90 minutave, Reali e Elche shkojnë në vazhdime

  • A.P /
  • 20 janar 2022 - 21:14
S’ka fitues pas 90 minutave, Reali e Elche shkojnë në vazhdime

90 minuta nuk kanë mjaftuar për të mësuar cerekfinalistin në Kupën e Spanjës dhe kështu, sfida Elche vs Real Madrid ka shkuar në vazhdime.

Si vendasit, ashtu edhe mysafirët, kishin rastet e tyre për 90 minuta.

Me disa ndryshime në formacion, ekipi i Carlo Ancelottit vuajti dhe nuk po e gjen kurrsesi golin.

Në pjesën e dytë u inkuadruan Casemiro, Isco e Modric, por as ata nuk ndihmuan Realin që sfida të mos shkojë në vazhdime,


(Kosova Sot Online)