Bëhet i gjallë Eden Hazard, shënon kur Reali kishte më së shumti

  • A.P /
  • 20 janar 2022 - 21:36
Bëhet i gjallë Eden Hazard, shënon kur Reali kishte më së shumti

Real Madridi ka përmbysur gjithçka, dhe është duke e mundur 2-1 Elchen.

Golin për 2-1 e ka shënuar Eden Hazard, në minutën e 116’, duke u bërë i gjallë atëherë  kur Reali ka më së shumti nevojë.

(Kosova Sot Online)