Rashica: “Fitore e madhe…”

  • S.A /
  • 22 janar 2022 - 09:32
Rashica: “Fitore e madhe…”

Milot Rashica është shprehur shumë i lumtur me fitoren e Norwich City në Premierligë.

Norwich City e fitoi mbrëmë ndeshjen kruciale për mbijetesë në Premierligë duke e mundur 3-0 Ëatfordin.

Milot Rashica dhuroi një assist në këtë takim.

 “Fitore e madhe sonte”, shkroi ai mbrëmë menjeherë pas takimit.

Rashica tashmë e ka gjetur golin në Premierligë dhe pak nga pak ka nisur të gjejë veten te Norwich.

(Kosova Sot Online )