Atmosfera nga dasma e Haxhi Krasniqit përmes videove

  • S.A /
  • 10 May 2022 - 08:13
Atmosfera nga dasma e Haxhi Krasniqit përmes videove

Çifti Haxhi dhe Marigona Krasniqi sonte kanë bërë dasmë, disa muaj pas kurorëzimit.

Në rrjetet sociale tashmë janë duke qarkulluar edhe pamjet nga dasma e tyre.

Nga pamjet e publikuara shihet se boksieri nga Kosova ka organizuar një dasmë madhështore.

(Kosova Sot Online )