Newcastle United – Arsenal, “Topçinjtë” luajnë vetëm për fitore

  • A.P /
  • 16 May 2022 - 20:20
Newcastle United – Arsenal, “Topçinjtë” luajnë vetëm për fitore

Newcastle United dhe Arsenali sonte do të zhvillojnë ndeshjen e javës së 37-të dhe të parafundit në Premierligë.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00 në “St. James’ Park”

Për “Topçinjtë” fitorja është opsioni i vetëm, për të vazhduar në pozitën e katërt dhe rrugën drejt Ligës së Kampionëve.

(Kosova Sot Online)