Mayweather “boshatis” dyqanet në Dubai, merr makinë për t’i mbajtur blerjet e tij

  • E.K /
  • 19 May 2022 - 14:12
Mayweather “boshatis” dyqanet në Dubai, merr makinë për t’i mbajtur blerjet e tij

Ikona e boksit Floyd Mayweather tregoi zbavitjen e tij të shpenzimeve në një qendër tregtare në Dubai duke marrë një makinë kabrio për të kryer blerjet e tij, siç mund ta shihni në video duke klikuar KETU

45-vjeçari po futet brenda ringut në Lindjen e Mesme kundër ish-partnerit Don Moore më 21 maj.

Ndeshja e Mayweather kundër të pamposhturit Moore është vendosur të zhvillohet në tarracën e një qiellgërvishtësi, aty ku parkohet helikopteri.

Dhe rreth 20 të ftuar do të jenë të pranishëm për ndeshjen, e cila do të fillojë në orën 22:00 me orën Mbretërisë së Bashkuar, shkruan Abcnews.

Sfida fillimisht ishte caktuar për 14 maj, por ajo u shty pas vdekjes së presidentit të Emirateve të Bashkuara Arabe, Sheikh Khalifa bin Zayed Al Nahyan.

Por për të marrë pak nga koha e tij, Mayweather bëri disa pazar në një qendër tregtare në Dubai.

(Kosova Sot Online)