Formacionet zyrtare: Man City – Aston Villa, Liverpool – Wolves

  • A.P /
  • 22 May 2022 - 16:17
Formacionet zyrtare: Man City – Aston Villa, Liverpool – Wolves

Manchester City dhe Liverpool sot do të zhvillojnë ndeshjet e fundit për sezonin 2021/22 në Premierligë.

Kampioni në fuqi do të luajë me Aston Villan në “Etihad Stadium”, teksa “Të Kuqtë” në “Anfield” e presin Wolvesin

Skuadra e drejtuar nga Pep Guardiola është lidere në tabelë me 90 pikë, kurse skuadra e Jurgen Kloppit është e dyta me një pikë më pak.

Image

(Kosova Sot Online)