Leeds shpëtoi nga rënia, Raphinha e përshkon tërë fushën në gjunjë

  • A.P /
  • 23 May 2022 - 16:29
Leeds shpëtoi nga rënia, Raphinha e përshkon tërë fushën në gjunjë

Leeds United do të jetë skuadër e Premierligës në sezonin 2022/23.

Në ditën e fundit të sezonit, skuadra e Jesse Marsch ishte favorit për rënë nga liga

Leeds ishte në vendin e 18-të dhe u përball me një udhëtim të vështirë në Brentford, ndërsa Burnley priti Newcastle United në Turf Moor.


(Kosova Sot Online)