Këngëtari i njohur italian do të jetë prezent në Tiranë për finalen e Conference League

  • S.A /
  • 24 May 2022 - 10:33
Këngëtari i njohur italian  do të jetë prezent në Tiranë për finalen e Conference League

Këngëtari i njohur italian, Antonello Venditti ka treguar së fundmi se do të jetë prezent në Tiranë për ndeshjen e finales së “Conference League” mes Romës dhe Feyenoord, e cila do të zhvillohet nesër në stadiumin “Air Albania” me fillim nga ora 21:00.Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një video të postuar në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Instagram”.

“Dhe tani kam vendosur… do shkoj në Tiranë, pastaj në Jesolo më 28 maj për koncertin e fundit të SISDP-së dhe më pas…më 18 qershor në stadiumin Olimpik në Romë për premierën e VendittiDeGregori dhe për të ndjekur. Një turne i gjatë me ju. Ju presim”, shkroi ai.

(Kosova Sot Online  )