Shënohet goli i parë në finale, Zaniolo e kalon Romën në epërsi

  • A.P /
  • 25 May 2022 - 21:45
Shënohet goli i parë në finale, Zaniolo e kalon Romën në epërsi

Roma ka shënuar golin e parë dhe të epërsinë ndaj Feyenoordit, në ndeshjen finale në Ligën e Konferencës.

Nicolo Zaniolo ka shënuar për skuadrën italiane në minutën e 32-të,

1:0 tashmë është rezultati aktual nga ndeshja që po zhvillohet në “Air Albania Stadium”.


(Kosova Sot Online)